TKD İstanbul Şubesi Tüyap Kitap Fuarında

Tüyap 34. Uluslararası istanbul kitap fuarı 7 kasım cumartesi günü açılıyor. Türk Kütüphaneciler Derneği İstanbul Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da TÜYAP Kitap Fuarında stant açarak halkla ilişkiler çalışmasını sürdürüyor.  Türk Kütüphaneciler Derneği  7 Kasım- 15 kasım tarihleri arasında 4. Salon’da 129 Numaralı Stantta tüm meslektaşlarımızın, dostlarımızın ziyaretini bekliyoruz. Bu yıl fuarın il günü özel bir söyleşimiz var. Türk Kütüphaneciler Derneği İstanbul Şubesi olarak  “Okuma Kültürü Paydaşları”nı yan yana getirerek bir söyleşi yapıyoruz.

  “Okuma Kültürü Paydaşları Buluşuyor”

Metin Celal, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı

Dr. Muammer Yıldız, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü

Dr. Fatih Erdoğan Mavibulut Yayınları Kurucusu, Yazar, Yayıncı, Akademisyen

Aydın İleri Türk Kütüphaneciler Derneği Genel Başkan Yardımcısı-Okul Kütüphanecileri Derneği Başkanı

Fuarın açılış günü olan 7 Kasım 2015 Cumartesi Günü

17.45 – 18.45  saatleri arasında TÜYAP Büyükada Salonunda tüm meslektaşlarımızı, BBY öğrencilerini, kütüphane ve kütüphaneci dostlarını, okuma kültürü paydaşlarını ve tüm halkımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Türk Kütüphaneciler Derneği İstanbul Şubesi
Türk Kütüphaneciler Derneği Genel Merkezi
Aydın İleri
Türk Kütüphaneciler Derneği Genel Başkan Yardımcısı
Okul Kütüphanecileri Derneği Başkanı

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP