Uluslararası Üniversite Sıralama Sistemlerinin Değerlendirilmesi Çalıştayı, 5 Kasım 2018, Ankara

5 Kasım 2018 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü Konferans SalonundaUluslararası Üniversite Sıralama Sistemlerinin Değerlendirilmesi” başlıklı bir çalıştay düzenleneceği açıklandı.

Çalıştay, Hacettepe Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi tarafından desteklenen “Uluslararası Üniversite Sıralama Sistemlerinin Değerlendirilmesi” başlıklı proje (Proje No: SBB-2016-11378) kapsamında gerçekleştirilmektedir. Uluslararası üniversite sıralama sistemleri konusundaki farkındalığı artırmayı amaçlayan çalıştaya konu ile ilgilenenlerin katılması beklenmektedir.

Çalıştaya katılım ücretsiz olup sınırlı sayıda yer olması nedeniyle kayıt formunu çalıştaya gelecek kişilerin doldurması önemle rica olunur.

http://calistay2018.bilgiyonetimi.net/ adresi aracılığıyla program incelenebilir ve kayıt olunabilir.

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP