İstanbul Gelişim Üniversitesi ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İlanı-Son Başvuru-27.12.2017

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ—>SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU—>TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ—>TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PR. (TAM BURSLU)’na; “Sağlık Kurumları İşletmeciliği veya Bilgi ve Belge Yönetimi lisans mezunu olup, lisans mezuniyetinden sonra alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak veya belgelendirmek kaydı ile alanında en az 2 (iki) yıl deneyim sahibi olmak. ” özel şartı ile 2 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ alınacaktır.

Kadro UnvanÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ALES70
ÜDS/Dengi
Kadro Sayısı2
Kadro Derecesi0
Başvuru TipiPosta, Şahsen
Özel ŞartSağlık Kurumları İşletmeciliği veya Bilgi ve Belge Yönetimi lisans mezunu olup, lisans mezuniyetinden sonra alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak veya belgelendirmek kaydı ile alanında en az 2 (iki) yıl deneyim sahibi olmak.
Başvuru Yeriİstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Avcılar-İstanbul
Son Başvuru Tarihi27.12.2017
Ön Değerlendirme Tarihi28.12.2017
Sınav Giriş Tarihi29.12.2017
Sonuç Açıklama Tarihi02.01.2018

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle