Teknik Kadro Hakkında Maliyeden Çıkan Yazı

Forklor Araştırmacısı, Kütüphaneci, Arşivci, Kitap Pataloğu ve Sosyolog ünvanlarının Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamına dahil edilmesi doğrultusunda Sendikamızın (KültürSanat-Sen) ve bazı sivil toplum örgütlerinin yoğun çalışmaları sonucu, Maliye Bakanlığının Genel İdari Hizmetler Sınıfı kapsamında yer alan Forklor Araştırmacısı, Kütüphaneci, Arşivci, Kitap Pataloğu ve Sosyolog ünvanlarının Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamına dahil edilmesi doğrultusunda Bakanlar Kurulu’na alınması hususunda Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Adalet Bakanlığına olumlu görüş ifade eden yazıları ektedir. Bu doğrultu da Bakanlar Kurulu Kararı çıkması beklenmektedir. 

Kaynak: http://www.kultursanatsen.org/

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle