Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İlanı-Son Başvuru-31.07.2019

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü’ne; “Bilgi ve Belge Yönetimi, Arşivcilik veya Kütüphanecilik Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans derecesine sahip olmak. Belgelendirmek kaydıyla akademik kütüphanede ya da kütüphanecilik alanında teknik hizmet veren sağlayıcılarda en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak.” özel şartı ile 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ alınacaktır.

Kadro UnvanÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ALES70-EA
YABANCI DİL50
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi
Başvuru TipiPosta,Şahsen
Özel ŞartBilgi ve Belge Yönetimi, Arşivcilik veya Kütüphanecilik Bölümü lisans mezunu olmak. Alanında tezli yüksek lisans derecesine sahip olmak. Belgelendirmek kaydıyla akademik kütüphanede ya da kütüphanecilik alanında teknik hizmet veren sağlayıcılarda en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak..
Başvuru YeriZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi
Son Başvuru Tarihi31.07.2019
Ön Değerlendirme Tarihi08.08.2019
Sınav Giriş Tarihi20.08.2019
Sonuç Açıklama Tarihi04.09.2019

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Başvuru Formu ile Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu, (http://personel.beun.edu.tr/icerik/14/cesitli-formlar.html adresinden temin edilecektir.)

– Başvurular şahsen veya posta ile ilan edilen birime yapılmalıdır.

– Postadaki gecikmeler kabul edilmeyeceği gibi yukarıdaki belgelerden bir tanesinin eksik olması halinde de müracaatlar kabul edilmeyecektir.

– Sonuçların duyurulacağı internet adresi : http://w3.beun.edu.tr

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP