2017 yılında gerçekleştirilen 200 Sözleşmeli Kütüphaneci alım sürecinde yaşananlar

Önümüzdeki dönemlerde gerçekleştirilecek olan 500 Sözleşmeli Kütüphaneci alımı ile ilgili, meslektaşlarımız için 2017 yılında yapılan sözleşmeli alım dosyalarını aşağıdaki bağlantılarda takip etmeniz, incelemeniz mümkündür.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2017 yılında toplam 200 Sözleşmeli Kütüphaneci alımı yapmış ve meslektaşlarımız Türkiye’deki tüm halk kütüphanelerinde görevlerine başlamıştı.

  • 200 Sözleşmeli Kütüphaneci-Yerleşenlerin Listesi için buraya tıklayınız ve Atandıkları Puan Sıralaması için ise buraya tıklayınız.
  • 200 Sözleşmeli Kütüphaneci-Mülakat sonuçları için tıklayınız
  • 200 Sözleşmeli Kütüphaneci-Mülakata girenlerin listesi için tıklayınız

 

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle