55. Kütüphane Haftası: BBY Bölümü Öğrencileri Poster Oturumu

Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü tarafından, 25-31 Mart 2019 tarihleri arasında, “Sürdürülebilir Kalkınmada Kütüphanelerin Rolü” ana teması ile Ankara’da kutlanacak olan 55. Kütüphane Haftası kapsamında, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğrencileri Poster Oturumu düzenlenecektir.

Ankara dışında bulunan Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümlerinde okuyan öğrencilerden poster oturumuna katılanlar arasından her üniversite için seçilecek ikişer öğrencinin, 55. Kütüphane Haftası Ana Programı’na katılım giderleri (konaklama-ulaşım) Genel Müdürlüğümüz tarafından karşılanacaktır.

Başvuru yapmak isteyen öğrencilerin posterlerini, en geç 11 Mart 2019 tarihine kadar, 70*100 boyutlarında tek parça, jpg ya da pdf formatlarında ktbkygm@gmail.com elektronik posta adresine göndermesi gerektiğini hatırlatır, saygılar sunarız.

Ayrıntılı bilgi için:

Okuyucu Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Kütüphane Hizmetleri Daire Başkanlığı

Elektronik Posta: ktbkygm@gmail.com

Tel: (0312) 470 53 42

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle