İskenderun Teknik Üniversitesi 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İlanı-Son Başvuru-14.01.2019

İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULU BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ’NE; “Büro Yönetimi Eğitimi”, Halkla İlişkiler, “Bilgi ve Belge Yönetimi” veya İşletme lisans mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla yüksek lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olmak.” özel şartı ile 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ alınacaktır.

Kadro UnvanÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ALES70
YABANCI DİL50
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi6
Başvuru TipiPosta,Şahsen
Özel ŞartBüro Yönetimi Eğitimi”, Halkla İlişkiler, “Bilgi ve Belge Yönetimi” veya İşletme lisans mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak. Belgelendirmek kaydıyla yüksek lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi olmak.
Başvuru Yeriİskenderun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Sarımazı Yolu Üzeri (5.Km), Belen, Hatay
Son Başvuru Tarihi14.01.2019
Ön Değerlendirme Tarihi21.01.2019
Sınav Giriş Tarihi24.01.2019
Sonuç Açıklama Tarihi31.01.2019

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. İki yıldan beridir buraya eleman almıyorlar veya alamıyorlar.Tıklayınız. Ne yapmaya çalıştıkları belli değil. Yazık ediyorlar elimizdeki iş ilanlarına.

Göster
Gizle