Şırnak Üniversitesi 2 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İlanı-Son Başvuru-09.01.2019

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİ MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Pr.’na; “Büro Yönetimi Eğitimi Bölümü, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü, Hakla İlişkiler ve Tanıtım veya İletişim Bölümlerinin Birinden Lisans Mezunu Olmak. Bu Alanların Birinde Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak.” özel şartı ile 2 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ alınacaktır.

Kadro UnvanÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ALES70
YABANCI DİLMUAF
Kadro Sayısı2
Kadro Derecesi6
Başvuru TipiPosta,Şahsen
Özel ŞartBüro Yönetimi Eğitimi Bölümü, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü, Hakla İlişkiler ve Tanıtım veya İletişim Bölümlerinin Birinden Lisans Mezunu Olmak. Bu Alanların Birinde Tezli Yüksek Lisans Yapmış Olmak.
Başvuru YeriŞırnakMeslekYüksekokulu
Son Başvuru Tarihi09.01.2019
Ön Değerlendirme Tarihi15.01.2019
Sınav Giriş Tarihi21.01.2019
Sonuç Açıklama Tarihi25.01.2019

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle