ÜNAK derneğinden BBY Bölümü öğrencilerine burs müjdesi

ÜNAK derneği tarafından BBY Bölümü öğrencilerine “ÜNAK Bursu” adı ile burs verileceği açıklandı. Bu konudaki çalışmalarını tamamlayan derneğin “burs yönergesi” ni hazırladığı ve yürürlüğe koyduğu bildirildi. Dernekten şu açıklama yapıldı; “ÜNAK derneği olarak amacımız kısıtlı kaynaklarımızı daha verimli kullanmak, ihtiyaç sahibi genç öğrencilerimizin, geleceğin meslektaşlarının yanında olmaktır.

Önümüzdeki günlerde BBY Bölüm başkanlıklarımıza gönderilecek yönergemizde yer alan koşulları karşılayan öğrenciler arasından yine yönergemizde belirtilen koşullar çerçevesinde seçim yapılacaktır. Burs müracaat formları tarafımızdan bölüm başkanlıklarına gönderilecektir. 2018-2019 öğretim döneminde başlayacak burs için son müracaat tarihi 15 Eylül 2018 olarak belirlenmiştir. Yeni hazırlanan web sitemizde burs ile ilgili bilgileri de bulabileceksiniz. Değerli öğrencilerimizden bu konudaki duyuruları sosyal medya kanallarımızdan takip etmelerini rica ederiz.”

 

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle