DEÜ Rektör Vekili kütüphanede çorba ve pizza ikramında bulundu

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Vekili Prof.Dr. Erdal Çelik kütüphanede çorba ve pizza ikramında bulundu. Kütüphanenin 7/24 hizmet vermeye başlamasıyla birlikte kütüphane hiç boş kalmıyor, çoğunlukla ders çalışmak için gelen öğrenciler bu hizmetten memnun olduklarını belirttiler. Bu hizmete ek olarak bir de çorba ve pizza verilmeye başlandı ve Rektör Vekili Prof.Dr. Erdal Çelik de kütüphaneye gelerek öğrencilere ikramda bulundu. Prof.Dr. Erdal Çelik: “Merkez Kütüphane 7/24 esasıyla hizmet verirken; bizler de öğrencilerimizi sınav döneminde yalnız bırakmadık. Onlara bu zorlu günlerinde çorba ve pizza ikram ederek, öğrencilerimizi bir nebze olsun sınav stresinden uzak tutmaya çalıştık.” dedi.

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle