İskenderun Teknik Üniversitesi UZMAN İş İlanı-Son Başvuru-08.01.2018

İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ—>REKTÖRLÜK; “Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere; Bilgi ve Belge Yönetimi, Arşivcilik veya Kütüphanecilik bölümü Lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak.” özel şartı ile 1 UZMAN alınacaktır.

Kadro UnvanUZMAN
ALES70
YDS/Dengi50
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi3
Başvuru TipiPosta, Şahsen
Özel ŞartKütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere; Bilgi ve Belge Yönetimi, Arşivcilik veya Kütüphanecilik bölümü Lisans mezunu olmak, alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak veya belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak.
Başvuru YeriİSTE – PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi08.01.2018
Ön Değerlendirme Tarihi12.01.2018
Sınav Giriş Tarihi16.01.2018
Sonuç Açıklama Tarihi19.01.2018

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Avatar
    Kütüphaneciler

    Yeni açılan bir üniversiteye ilan açıyorsunuz, 2 kişi sınava girebiliyor. Ama dalga geçer gibi sınavda 20,30 veriyorlar. Amaç zaten kadroyu doldurmak değil. Bu ilanları açarak, ondan sonra bilgi işlem veya daha alakasız torpilli kişileri yerleştirmeye yarayan ilanları hiç açmayın daha hayırlı. Boşuna insanların umuduyla oynamayın..

Göster
Gizle