ANKOSLink’de Bir Yenilik: Poster Sunum İmkanı

ANKOSLink 2017 Konferansı kapsamında ilk kez bu yıl poster sunum başvuruları kabul edilmektedir. Posterler, ANKOSLink 2017’nin temasına ve ANKOS’un faaliyet alanlarına uygun olarak, Bilgi Okuryazarlığı Eğitimleri, Oryantasyonlar, E-öğrenme Araçlarından İyi Uygulamalar, E-kaynaklar, Açık Erişim, Kaynak Paylaşımı, Konsorsiyum Modelleri, Akademik Kütüphaneler vb. gibi konularda hazırlanmalıdır.

Posterlerin .jpg ya da .pdf formatları 10 Mart 2017 Cuma mesai bitimine kadar değerlendirilmek üzere ANKOSLink 2017 Düzenleme Kurulu’na pr@ankos.org.tr adresi üzerinden ulaştırılmalıdır.

Sergilenmeye hak kazanan posterler, 17 Mart 2017 Cuma mesai bitimine kadar belirlenerek hak sahiplerine bilgilendirme yapılacaktır.

Poster sunumu ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP