ANKOSLink 2017 Konferansı, Antalya, 05-08 Nisan, 2017

05- 08 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ANKOSLink 2017 Konferansı önceki yılların tecrübesi ile daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir. ANKOSLink 2017 Konferansı, Maritim Pine Beach Resort, Belek, Antalya ‘da yapılacaktır. Konferansa katılım için gerekli kayıt formu ve iletişim sayfası aşağıda verilmiştir.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Son Yorumlar

  1. Avatar

    Üniversite de çalışan arşivciler de genel katılımcıyı işaretleyerek mi kayıt yapıyor.

  2. Avatar
    Halk Kütüphanesi

    Ankos etkinliğine Halk kütüphanesinde çalışanlarda katılabiliyor mu? Bu konuda bilgisi olan varsa bizi aydınlatırsa sevinirim.

Göster
Gizle