ANKOSLink 2015 Konferansı-9-11 Nisan 2015,Antalya

Kurulduğu günden bu yana aralıksız 15’incisi ve ANKOSLink adıyla üçüncüsü düzenlenecek ANKOSLink2015 Konferansı 9-11 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya Kervansaray Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.  Konferansın ana teması  “Mobil Gelecek: Kütüphaneler ve Kaynaklar”  olarak belirlenmiş olup katılımcılar elektronik kaynakların yönetiminden, veri madenciliğine, mobil ara yüzlerden, mobil kütüphane hizmetlerine ve geleceğin akademik kütüphaneleri gibi birçok konuyu içeren zengin bir konferans programı ile buluşacaklardır.

ANKOSLink2015 konferansı için kayıt süreci başlamıştır.  Sorularınız için kayit2015@ankos.org.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Not: ANKOSLink2015 Konferansı davet yazısı Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından da üniversitelerimize ilerleyen günlerde gönderilecektir.

KAYIT

PROGRAM

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP