8.Ankara Kitap Fuarı

Ankara 5 milyonu aşkın nüfusuyla Türkiye Cumhuriyeti’nin başkentidir. Entelektüel çevrelerin kümelendiği bir mega kent. 15 üniversiteye sahip, 1 milyonun üstünde üniversite öğrencisini bünyesinde barındıran dolayısıyla kitap okunma potansiyelinin bu kadar yüksek olduğu başkentte Eylül Fuarcılık, 10 gün boyunca yayınevleri ve yazarları okurlarıyla bu yıl 8.’si gerçekleşecek olan Ankara Kitap Fuarı’nda buluşturmaktadır.

Öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra binlerce kitapseverle onlarca yayınevini aynı çatı altında buluşturarak kültürel ve ticari olarak kitap sektörünün gelişmesine katkıda bulunan Eylül Fuarcılık, okuyan bilinçli bireyler yetişmesine katkıda bulunmaktadır. Bu sebeple 03-12 Ocak 2014 tarihleri arasında ATO Congresium’da düzenlenecek olan 8. Ankara Kitap Fuarı siz değerli ziyaretçilerimizin katılımını bekliyor olacak.

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle