Kültür ve Turizm Bakanlığı’na 17 adet Kütüphaneci alınacaktır-Kasım 2013-2

2013-2 KPSS Kasım alımlarına yönelik Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bilgi talebinde bulunan bir meslektaşımıza BİMER’in gönderdiği cevap ektedir:

“İlgi:30/10/2013 tarihli ve 891676 sayılı BİMER başvurunuz. İlgili BİMER başvurunuz incelenmiştir. Kültür ve Turizm Bakanlığına 2013/2 Kasım ayında KPSS ile Kütüphaneci kadrosuna 17 adet personel alımı yapılacaktır.Bilgilerinizi rica ederim”

2012 KPSS BBY Puan ve Sıralama İNDİR

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Son Yorumlar

  1. Avatar

    30 kütüphaneci kadrosunun 17 si kültür ve turizm bakanlığına ait olacak

  2. Avatar

    acaba kasım atamalarındaki 30 kütüphaneci kadrosuna ek atama mı yapılacak? yoksa bu 17 kişilik kadro açılan kütüphaneci kadrosunun içinde mi yer alacak. bilgi verirseniz sevinirim.

Göster
Gizle