Bilgi Dünyası Dergisinin 13. Cilt 2.Sayısı yayımlanmıştır

Derginin yeni sayısına buradan erişebilirsiniz.

Bilgi Dünyası Dergisinin 13. Cilt 2.Sayısı yayımlanmıştır. Bu sayıda 10 Hakemli Makaleye, 2 Görüşe, 1 Kitap Tanıtımına ve Arşiv Kayıtlarına yer verilmiştir. Ayrıca Açık Dergi Sistemi (Open Journal System-OJS) kullanılan dergimizde Teknoloji Grubumuz tarafından yapılan teknik çalışmalar sonucunda sistemimiz OJS 2.4.1’ye yükseltilmiş ve Dergimiz mobil araçlar tarafından da okunabilir yeni bir yapıya kavuşmuştur.


Bilgi Dünyası dergisinin 13. Cilt 2. sayısı için çalışmalarını göndererek katkı sağlayan yazarlarımıza; yazarların çalışmalarının yayın süreçlerinde büyük bir hassasiyetle bizimle görüşlerini paylaşan hakemlerimize destekleri için en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Bir sonraki Bilgi Dünyası dergisi ise Nisan 2013’de yayınlanacaktır. 10 Mart 2013 tarihine kadar çalışmalarınızı şu adrese girerek ve üye olarak dergi sistemine yükleyebilirsiniz.

Bilgi Dünyası Dergisi Editör Grubu Adına
Nevzat Özel
Tolga Çakmak

Bilgi Dünyası Dergisi Twitter

Bilgi Dünyası Dergisi Facebook

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com

İlginizi Çekebilecek Haberler

Bilgi Dünyası Dergisi: Cilt 20, Sayı 1 (2019) yayınlandı

Bilgi Dünyası Dergisi’nin 2019 yılının ilk sayısı yayınlandı- “Cilt 20, Sayı 1 (2019)”

Bilgi Dünyası Dergisi: Cilt 19, Sayı 2 (2018) yayınlandı

Bilgi Dünyası Dergisi’nin 2018 yılının son sayısı yayınlandı- “Cilt 19, Sayı 2 (2018)”

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi yorum olarak eklemek ister misiniz?x
()
x