Kütüphane Haftası ‘Bilgi Mabedi Kütüphane’ temasıyla kutlanacak

Adana İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü salonunda 46. Kütüphane Haftasında gerçekleştirilecek etkinlikleri belirlemek üzere Vali Yardımcısı Halis Arslan başkanlığında bir toplantı düzenlendi. Toplantıya, Vali Yardımcısı Halis Arslan’ın yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdürü Osman Arık, Müdür Yardımcısı Şahap Karaman, Basın Yayın Enformasyon Müdür Vekili Erdoğan Güvel, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Selim Arslan, Çukurova Üniversitesi Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanı Turhan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesini temsilen Şube Müdürü Yaşar Fikret Köksalan, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili Aydın Hür, İLESAM Şube Başkanı Remzi Yıldırım, ÇUSAD Başkanı Hamide Akata, GESAM Başkanı Saliha Yeşilköy, Büyükşehir Belediyesi Tiyatro eski müdürü Ercan Kont, ÇED ve ÇOKDER yönetim kurulu üyesi Şair Mansur Ekmekçi, Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Suzan Yavuz katıldı.Toplantı sonunda yapılacak etkinlikler kararlaştırılarak öğrenci ve vatandaşlar etkinliklere davet edildi..Hafta etkinlikleri içerisinde çeşitli konferansların yanı sıra ödüller de verilecek.. Merkez İl Halk Kütüphanesi, Şube Kütüphaneleri ile Görme Engelli kütüphanesinde en çok kitap okuyan 11 okuyucu ödül alacak.

Kaynak: http://www.adanamedya.com

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle