Balçova İlçe Halk Kütüphanesi Kipa AVM’de hizmetlerini tanıtıyor

Balçova İlçe Halk Kütüphanesi çalışanları kütüphane hizmetlerini tanıtmak için okullardan, caddelerden sonra şimdi de Balçova’da bulunan ve insanların sık uğrak yeri olan Kipa Alışveriş Merkezinde tanıtım standı açtılar.

AVM’ de bulunan insanlara Kütüphane hizmetleri anlatılarak, tanıtım broşürleri ve bez çantaların verildiği belirtildi. Standa gelen bir Kütüphane Sevdalısı hanımefendinin 1980′ li yıllarda ilkokulda üye olduğu Bornova Kütüphanesi üye kartını senelerdir cüzdanında sakladığını ve yıllara meydan okuyan üye kartını cüzdanından çıkarıp göstererek anılarını paylaştığı aktarıldı.

Sloganları ise; “BALÇOVA KÜTÜPHANESİ HER YERDE…”dir.

Balçova İlçe Halk Kütüphanesi Eğitim Mah. Dumlupınar Sk. No:1/4 Balçova/İzmir

Haberi ileten değerli meslektaşımız Kütüphaneci Mustafa Mekikli‘ye teşekkür eder, kütüphanede görev yapan tüm çalışanlara başarılar dileriz.

İlgili Görseller

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com

İlginizi Çekebilecek Haberler

Türk Kütüphaneciler Derneği (TKD) 57. Kütüphane Haftası Ankara Ana Kutlama Programı

Türk Kütüphaneciler Derneği (TKD) tarafından 29 Mart – 4 Nisan 20121 tarihleri arasında kutlanacak olan …

Kültür ve Turizm Bakanlığı 57. Kütüphane Haftası Ankara Ana Kutlama Programı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından  29 Mart-04 Nisan 2021 tarihleri arasında uluslararası katılımla kutlanacak olan …

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi yorum olarak eklemek ister misiniz?x
()
x