Balçova İlçe Halk Kütüphanesi Kipa AVM’de hizmetlerini tanıtıyor

Balçova İlçe Halk Kütüphanesi çalışanları kütüphane hizmetlerini tanıtmak için okullardan, caddelerden sonra şimdi de Balçova’da bulunan ve insanların sık uğrak yeri olan Kipa Alışveriş Merkezinde tanıtım standı açtılar.

AVM’ de bulunan insanlara Kütüphane hizmetleri anlatılarak, tanıtım broşürleri ve bez çantaların verildiği belirtildi. Standa gelen bir Kütüphane Sevdalısı hanımefendinin 1980′ li yıllarda ilkokulda üye olduğu Bornova Kütüphanesi üye kartını senelerdir cüzdanında sakladığını ve yıllara meydan okuyan üye kartını cüzdanından çıkarıp göstererek anılarını paylaştığı aktarıldı.

Sloganları ise; “BALÇOVA KÜTÜPHANESİ HER YERDE…”dir.

Balçova İlçe Halk Kütüphanesi Eğitim Mah. Dumlupınar Sk. No:1/4 Balçova/İzmir

Haberi ileten değerli meslektaşımız Kütüphaneci Mustafa Mekikli‘ye teşekkür eder, kütüphanede görev yapan tüm çalışanlara başarılar dileriz.

İlgili Görseller

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP