Atatürk Üniversitesi’ne naklen Kütüphaneci alım ilanı

Atatürk Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı’na , 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun ilgili maddesine göre ”Kütüphaneci” kadrosuna ”naklen atama” yapılacaktır. Başvuruların yıl sonuna kadar devam edeceği belirtildi.

Detaylı bilgi ve iletişim için:
Öğr. Gör. Mahmut ARIK 0 442 231 16 03
(Küt. ve Dok. Daire Başkanı)

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Son Yorumlar

 1. Avatar

  Arkadaşlar merhabalar puanı 68 olan başvuruda bulunan varmı benim 68 fakat sıralamam 1330 gibi başvurmadı sonra çok üzüldüm acaba başvuran varmı

  • Avatar

   Merhaba, 70 ve üstü başvurular kabul ediliyordu.Yani siz başvurmak isteseniz de sınav bilgileri otomatik yüklendiği için kabul etmeyecektir başvurunuzu.

 2. Avatar

  Naklen kutuphaneci alimi zor surec. Muhafakati su donemde kolay kolay kurumlar vermez. Bu kadrolari iptal ipdas ettirip, Ogretim Gorevlisi kadrosu icin rektorlerinizi ikna etmeniz en mantiklisi. Bir suru master mezunu kadro bekliyor..

Göster
Gizle