#ÜNAK2019 Sempozyumu sona erdi

03-04 Ekim 2019 tarihinde Ankara’da yer alan TED Üniversitesi Ayşe Ilıcak Kütüphanesi ev sahipliğinde “Kütüphanelerimizin Geleceği: İş Birliği” teması ile 250 katılımcıyla gerçekleştirilen ÜNAK2019 Sempozyumu sona erdi.

ÜNAK2019 Poster Yarışması sahipleri katılım belgelerini aldı. Poster Yarışması Birincisi İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nden Melek Kılıç oldu. Melek Kılıç, “Kütüphaneler Youtube’da Buluşuyor: BBYTube, İstanbul Medeniyet Üniversitesi” adlı posteri sunmuş ve birincilik kazanmıştır.

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle