ODTÜ 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İlanı-Son Başvuru-04.10.2019

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’ne; “Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü lisans ve Bilgi ve Belge Yönetimi Anabilim Dalı tezli yüksek lisans mezunu olmak.” özel şartı ile 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ alınacaktır.

Kadro UnvanÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ALES70-Söz.
YABANCI DİL65
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi
Başvuru TipiPosta,Şahsen
Özel ŞartBilgi ve Belge Yönetimi Bölümü lisans ve Bilgi ve Belge Yönetimi Anabilim Dalı tezli yüksek lisans mezunu olmak.
Başvuru YeriODTÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi04.10.2019
Ön Değerlendirme Tarihi09.10.2019
Sınav Giriş Tarihi14.10.2019
Sonuç Açıklama Tarihi18.10.2019

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

– İlana başvurular ilanda belirtilen başvuru yerlerine şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve posta ile yapılacak başvurularda postadaki gecikmeler nedeniyle son başvuru tarihinden sonra ulaşan başvurular kabul edilmeyecektir.

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle