2. Uluslararası Çocuk Kütüphaneleri Sempozyum Programı ilan edildi

2. Uluslararası Çocuk Kütüphaneleri Sempozyum Programı ilan edildi.

16-19 Ekim 2019 tarihleri arasında ikincisini gerçekleştireceğimiz Uluslararası Çocuk Kütüphaneleri Sempozyumu’nu bu sene “Çocuk  Kütüphanelerinde Okul Öncesi Dönem” teması ile kutluyoruz.

Başlangıçta İstanbul Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kitaplığı işbirliğinde başladığımız çalışmalarımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yönetim sürecindeki belirsizlik nedeniyle maalesef ilerleyemedi. Bu süreçte yardım ve desteklerini esirgemeyen Ramazan Minder ve Ufuk Mazlum’a çok teşekkür ediyorum.

Gelinen noktada 2. Uluslararası Çocuk Kütüphaneleri Sempozyumu, Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü ve Üsküdar Belediyesi İşbirliğinde, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Sempozyuma gönderilen bildiri ve poster özetlerinin hakem değerlendirme süreçleri tamamlanmış olup, sempozyum programı web sayfasında ilan edilmiştir.

(http://www.cocukkutuphaneleri.org)

Ülkemizdeki çocuk kütüphaneleri ve kütüphaneciliği konusunda farkındalık yaratarak bu alana bir ivme kazandırdığına inandığımız sempozyuma teşriflerinizden onur duyarız.

Saygılarımla.

Hakkında: İsmail Karaca

İsmail Karaca
Ankara Üniversitesi DTCF mezunu #Kütüphaneci #Arşivci #Dokümantalist #Editör #BilgiveBelgeYöneticisi · Ankara/Türkiye

İlginizi Çekebilecek Haberler

Prof. Dr. Hüseyin ODABAŞ Rektör Yardımcılığı görevine atandı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevine atanan Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü …

Okul kütüphanelerinde gerçek devrim için…@erolxyilmaz

Değerli Hocamız Doç.Dr. Erol YILMAZ’ın “Okul kütüphanelerinde gerçek devrim için…” başlığı ile kaleme aldığı köşe …

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
birses
birses
1 yıl önce

Merhaba, haber içeriğinde tarih ” 6-19 Ekim 2019 tarihleri arasında” şeklinde belirtilmiş ama sanırım 16-19 Ekim 2019 olması gerek. Kaynak: http://www.cocukkutuphaneleri.org/ 1 yazmayı unutmuş olabilirsiniz 🙂 sevgiler

BBY Haber
Yönetici
Yanıtla  birses
1 yıl önce

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Düzeltilmiştir.

2
0
Düşüncelerinizi yorum olarak eklemek ister misiniz?x
()
x