TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Büro Memuru Alım İlanı-Son Başvuru- 01.06.2019

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Büro Memuru alımı yapılacak. KPSS şartının yer almadığı personel alım ilanında adayların öğrenim durumlarına göre başvuruda bulunabileceği belirtildi. İlanlarda ayrıca alım yapılacak pozisyonun görevlendirileceği departmana göre özel koşullar da yer aldı.

Bilgi ve Belge Yönetimi için açılan pozisyon detayları aşağıdaki görselde yer almaktadır.

Bilgi ve Belge Yönetimi Arşivcilik bölümlerinden mezun olan adaylar başvuruda bulunabilecekler. İlan için; 3 yıl tecrübe, Organizasyon ve Planlama Becerisine sahip olmak, Standart Dosya Planı/ Dosyalama konularında bilgi sahibi olmak, Dijital arşivleme konusunda bilgi sahibi olmak şartları bulunuyor.

Detaylı görünüm için lütfen görsel üzerine tıklayınız.

Başvuru Adresi:
Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İlan metni için tıklayınız

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP