Türk Kütüphaneciliği Dergisi Meral Alpay için Özel Sayı çıkaracak

 Türk Kütüphaneciliği Dergisi Meral Alpay için Özel Sayı çıkaracağını duyurdu ve dergi editörlüğünden şu açıklama yapıldı: “Bildiğiniz gibi, Duayen Hocamız, Değerli ve Sevgili Meral Alpay‘ı geçtiğimiz günlerde kaybettik. Türk Kütüphaneciliği Dergisi olarak Meral Alpay hocamızın anısını yaşatma ve gelecek kuşaklara tanıtma arzusu ile dergimizin 2019 yılı Aralık sayısını Türkiye’de Kütüphanecilik Özel Sayısı” olarak yayımlama kararını almış bulunuyoruz.

Türk Kütüphaneciliği’nin, referans bir sayısı olması hedeflenen “Meral Alpay/ Türkiye’de Kütüphanecilik Özel Sayısı” kapsamında yayın programına ilişkin ön bilgileri yandaki görselde bulabilirsiniz.

Meslektaş ve paydaşlarımızı Prof. Dr. Meral Alpay’ı anacağımız bu özel sayıya katkı vermeye davet ediyoruz.”

Önemli Tarihler

Hakemli makaleler: 15 Eylül 2019

Diğer yazılar (anı, görüş vb.): 15 Kasım 2019

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle