Bayburt İl Halk Kütüphanesi Müdürü vefat etti

Bayburt İl Halk Kütüphanesi Müdürü meslektaşımız Musa KÖPRÜ vefat etti. Hafta sonu evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayata veda eden Musa Köprü, Samsun’un Dağ Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanlarının da katıldığı cenaze namazına Bayburt’tan kurum çalışanı arkadaşları katıldı. Görev yaptığı süre boyunca Bayburt’ta iyi intibalar bırakan, sevilen Musa Köprü evli ve iki çoçuk babasıydı.

Kaynak

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Allah rahmet eylesin.

    Bizim mesleğin pisliğinden kurtulmuş. Değer verilmeyen, kimseye ihtiyaçlarını ve hakkını anlatamayan ve yıllarca çürüyüp giden bir meslek grubuyuz. Çalışırken de zor yaşayan meslektaşlarımız, emekli olsa da düşük bir maaşla hayatını idame ettirmeye çalışacaktı.

Göster
Gizle