Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün kadroları açıklandı #bbykadroistiyor

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün sözleşmeli personel pozisyonlarına 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere yerleştirme yapılacaktır.

Geçtiğimiz günlerde TKD Başkanı Ali Fuat KARTAL’ın da açıkladığı gibi bu açılan kadrolar malesef bizim bölüme açılmamıştır. Farklı bölümlere açılmıştır. Yandaki görselden hangi bölümlere açıldığını inceleyebilirsiniz.

Eğer bundan sonra bu kuruma açılacak kadro olursa, Arşiv Memuru kadroları bizlerin hakkıdır ve bizlere açılmalıdır! Arşivcilik mesleğimizin temel taşlarından biridir. Bu meslek bizimdir!

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle