1.Sağlıkta Bilgi ve Belge Yönetimi Sempozyumu başarılı bir şekilde gerçekleştirildi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi ev sahipliğinde, Anadolu Üniversite Kütüphaneleri Konsorsiyumu (ANKOS) işbirliği ile Bezmialem Vakıf Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Direktörlüğü tarafından ilki gerçekleştirilen 1. Sağlıkta Bilgi ve Belge Yönetimi Sempozyumu BVU Erich Franch Konferans Salonu’nda 22-23 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenmiştir.

Sempozyum boyunca bilgi ve belge yönetimi, sağlık ve ilgili diğer alanlardaki ulusal ve uluslararası alanlarda çalışan akademisyenler, hekimler, uzman meslek profesyonelleri ve yayın evi çalışanları çeşitli oturumlarda, sağlıkta bilgi ve belge yönetimi konusu kapsamında bildirilerini sunmuşlardır. Sağlıkta ilklerin Üniversitesi olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, Bilgi ve Belge Yönetimi alanında da bir ilk gerçekleştirilerek, 1. Sağlıkta Bilgi ve Belge Yönetimi organizasyonu ulusal ve uluslararası yoğun katılımla, ANKOS Derneği iş birliği, değerli konuşmacıların katkıları ve sponsorların destekleri ile başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Sempozyumdan Fotoğraflar

 

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP