Konya İl Halk Kütüphanesi 7/24 hizmet verecek

Yapılan açıklamada, “Kütüphanelerin hayatımızın içinde daha fazla yer edinmesine katkı sağlaması ümidiyle Valilik Makamından alınan 27.07.2018 tarih ve 26131666-200/370159 sayılı olur yazısı ile 30.07.2018 tarihi itibari ile kullanıcılarına 7/24 hizmet vermeye başlamıştır.” ifadelerine yer verildi.
Kaynak

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Kütüphaneci

    Tamamen popülist bir yaklaşımla, halk kütüphanesi nedir? , amacı nedir? hiç kafa yorulmadan yapılan bir uygulama ki o pankart zaten neden popülist yaklaşım olduğunun bir kanıtı. Kütüphaneler etüt merkezi haline gelsin diye yapılan bir uygulamadan başka bir şey değil. Maalesef uzun vadede halk kütüphanesi kavramına çok zarar verecek bir uygulamadır. Nasıl ki acil servisler bugun acil olmaktan çıkıp her başı ağrıyanın gittiği yerler haline gelip tamamen amacaından saptıysa bu uygulamada halk kütüphaneşleri için ayn olacaktır.
    2    1
Göster
Gizle