“Bisikletli Kütüphaneci” onur konuğu oluyor

Bisikletli Kütüphaneci olarak adını tüm Türkiye’ye duyuran değerli meslektaşımız Hakan YÜCEL, bugüne değin 26 köye ulaşmış, 1124 kilometre pedallamış ve gittiği okullara toplamda 5.020 kitap hediye etmiştir. Bisikletli Kütüphaneci çalışması özelde Bitlis’e ve çalıştığı Kütüphanesine; genelde ise, farklı alanlarda mesleğimiz adına söz hakkı elde etme imkânı sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

YÜCEL, “Onur Konuğu” olarak Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi işbirliği ile “Dünya Bisiklet Günü” ve “Dünya Çevre Günü” kapsamında 07 Haziran 2018 tarihinde düzenlenecek olan “Ege Üniversitesi 4. Bisiklet Sempozyumuna” katılacağını bildirdi.

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle