Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İş İlanı-Son Başvuru: 22 Şubat 2018

BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ—>SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU—>TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ—>TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PR. (TAM BURSLU)’na “Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik bölümü Lisans mezunu olmak,
Lisans sonrasında belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl deneyime sahip olmak.” özel şartı ile 1 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ alınacaktır.

Kadro UnvanÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ALES70
ÜDS/Dengi
Kadro Sayısı1
Kadro Derecesi0
Başvuru TipiPosta, Şahsen
Özel Şart “Bilgi ve Belge Yönetimi veya Kütüphanecilik bölümü Lisans mezunu olmak,
Lisans sonrasında belgelendirmek kaydıyla alanında en az 2 yıl deneyime sahip olmak.”
Başvuru YeriBezmialem Vakıf Üniversitesi-İnsan Kaynakları Direktörlüğü
Son Başvuru Tarihi22.02.2018
Ön Değerlendirme Tarihi26.02.2018
Sınav Giriş Tarihi01.03.2018
Sonuç Açıklama Tarihi05.03.2018

Daha fazla bilgi ve belge için tıklayınız

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Son Yorumlar

 1. carl gallagher

  bir de maas cok dusuk. ders görevinin yanında idari görev de veriyorlar. haa devlet universitelerindeki ögretim görevlisi maaslarına esitleseler cok basvuran olur.
  1  1
 2. Çok komik bir ilan… Sınav açıp sınavda saçma sapan sorular soran, özel üniversitelerde bile açık bir biçimde torpil döndüğünü görmemizi sağlayan bir deneyimsin sen Bezm-i Alem Üniversitesi Tıbbi Dök. ve Sek. bölümü. Maalesef akademik ilanlarda kişilerin yetkinlikleri değil düşüncesi, memleketi gibi önemsiz kriterlere öncelik verildiği için siz istediğiniz kadar çalışın çabalayın!!!
  2  0
Göster
Gizle