Tozaklı İlkokulu kütüphaneyi tanıma gezisi düzenledi

Kırklareli/Pınarhisar’a bağlı Tozaklı Köyünde bulunan Tozaklı İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, 201-2018 yılı yarıyıl tatili öncesinde öğretmenleri eşliğinde T.C. Pınarhisar Kaymakamlığı İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Pınarhisar İlçe Halk Kütüphanesinin bölümlerini gezen öğrencilere, kütüphane çalışanları tarafından kütüphanenin kullanımı, kütüphaneye üyelik, kitap ödünç verilme aşamaları ve kütüphanenin mesai saatleri gibi konularda açıklayıcı bilgi verildi. Öğrenciler ayrıca ziyaret sırasında yaşlarına uygun kitaplar seçerek, sessiz okuma etkinliği yaptılar. Tozaklı İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri ilçe kütüphanesinden memnun bir şekilde ayrıldılar.

Pınarhisar İlçe Halk Kütüphanesi yetkilileri ulaşım ve hava koşullarına rağmen bu geziyi gerçekleştiren Öğretmen Elif Türker Acar’a ve öğrencilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Kaynak

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle