Meslektaşımıza yardım çağrısı!

Hakkari/Merkez Yukarı Merzan mahallesinde ikamet eden,  Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü mezunu bir meslektaşımız kitap isteğinde bulunuyor. BBY Haber’e iletmiş olduğu mesajı siz değerli meslektaşlarımızla paylaşmak istiyoruz:

“Hakkari/Merkez Yukarı Merzan Mahallesinde ikamet etmekteyim. Yaklaşık on yıldır yapımı devam eden taziye evimizin bir bölümüne DAP projesi kapsamında kütüphane kurma şansımız oldu. Kütüphanemiz de bilgisayar, çalışma masaları, projeksiyon cihazı, fotokopi ve yazıcı bulunmaktadır. Ayrıca raflarımız da var; fakat raflarımızda çok az kitap mevcuttur. Raflardaki bu kitapların durumu vahimdir, yeterli hizmeti sağlayamamaktadır. Zaten çoğu ansiklopedilerden oluşmaktadır. Mahallemizde böyle güzel bir kütüphanenin olması ve yeterince hizmet verememesi bizi derinden üzmektedir.

Siz değerli kütüphaneci arkadaşlarımdan kitap talep etmekteyim.”

KİTAP BAĞIŞI İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİ VE KÜTÜPHANEDEN GÖRSELLER:
Muhammed Bilal Açar
Adres: Yukarı Merzan mah. Merzan cad. 420sk. No:6 Merkez /Hakkari
e-mail: muhammedbilalacar@gmail.com

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle