Edebiyat Akademi ve Kültür Şenliği etkinliği-Çankırı BBY Bölümü

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından gençlere sunulan GENÇDES projesinin son etkinliği Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü öğrencileri tarafından gerçekleştirildi. Çocuk edebiyatı yazarı Melih Tuğtağ, Güneş İlköğretim Okulu ve Atatürk İlköğretim Okulu’ndan gelen öğrencilerin katılımı ile söyleşi gerçekleştirdi,ardından öğrencilere hediye edilen kitapları imzaladı. Bilgi ve Belge Yönetimi bölümü akademisyenlerinden Doç. Dr. Erol Yılmaz ise lise ve üniversite öğrencilerine kitap ve kütüphanenin önemini açıklayarak, Türkiye’deki kütüphane sistemini anlattı, ‘Ekmek Su Kitap ve Kütüphane’ adlı kitabını imzaladı. Bilgi ve Belge Yönetimi bölümü öğrencileri ,sona eren GENÇDES projesi etkinliklerinin aktif bir şekilde devam edeceğini dile getirdiler.

Kaynak

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle