Van Gölünün çevresini bisikleti ile turlayacak #halkkütüphanemiçinpedallıyorum

Bitlis İl Halk Kütüphanesinde görev yapan meslektaşımız Hakan Yücel, Kütüphanecilik ve Halk Kütüphaneleri için farkındalık çalışması yapmak için Van Gölü’nün çevresini turlayacak. 1 Ekim Cumartesi sabah saat 7’de Bitlis’ten hareket edip, Erciş ve Van’da birer gece konaklayarak turunu 3 günde tamamlamayı hedeflemektedir. Yerel basında da yer alacak olan bu turu Twitter başta olmak üzere diğer sosyal ağlarda da paylaşarak daha çok kişiye ulaştırmak istiyor ve farklı bir etkinlik olması sebebiyle, meslektaşlarımızın kendisine sosyal medyadan destek olmasını rica ediyor.

hashtag #halkkütüphanemiçinpedallıyorum

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle