Bilgi Profesyoneli Kimdir? Ne Yapar? Niçin Yapar?-Prof. Dr. İrfan Çakın

“Bilindiği gibi, son günlerde mesleğimiz ile ilgili olarak “Gelecekte Kütüphaneler” konusu tartışılmakta. Bu bağlamda anlamlı bir başlangıç yapabilmek için önce, bilgi profesyoneli olarak kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve yaptıklarımızı niçin yaptığımızı ele almak için söyleşiye Bilgi Profesyoneli Kimdir?  Ne Yapar? Niçin Yapar? çerçevesinde başlayıp, gelecek sorular çerçevesinde geliştireceğiz. [İrfan Çakın]”

Prof. Dr. İrfan Çakın ile; 7. TKD Kampüs Söyleşisi 19 Aralık 2014 Cuma – Saat 18:00′da Türk Kütüphaneciler Derneği Genel Merkezi‘nde gerçekleştirilecektir.

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP

1 Yorum

  1. Avatar

    BÖYLE SÖYLEŞİLERİ KAÇIRMAMAMIZ GEREKLİ ARKADAŞLAR KADRODA DAHİLOLMAK ÜZERE BİRÇOK KONUDA SIKINTILARIMIZ VAR EN AZINDAN MESLEKTAŞLARIMIZIN YÜZLERİNİ GÖRÜP VARLIKLARINDAN HABERDAR OLMAMIZ BİLE BİZE ÇOK ŞEY KATACAKTIR.

    ÇEŞİTLİ KONULARDAKİ ÇÖZÜMCÜ YAKLAŞIMLAR BÖYLE SOHBETLERDE ORTAYA ÇIKMAKTA HERKEZİ TKD DE TANIŞMAYA DAVET EDİYORUM…

    SAYGILAR…