Kocaeli 5. Kitap Fuarı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesince bu yıl 5’incisi düzenlenen ve 350 yayınevinin katıldığı kitap fuarına, vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Uluslararası Fuar Merkezi’ndeki kitap fuarına katılan ziyaretçiler, yayın evlerince kurulan stantlarda kitapları inceleyerek satın aldı. Açılışı 11 Mayıs 2013 günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün tarafından yapılan fuarı, ilk günde 59 bin 856 kişi gezdi. Kitap severler, 350 yayınevinin yer aldığı fuarda ayrıca Türkiye’nin önemli yazarlarıyla buluşma imkanı buluyor.Fuarda şu ana kadar Doğan Hızlan, Ahmet Ümit, Sunay Akın, Can Dündar, Nevzat Yalçıntaş gibi tanınmış yazarlar vatandaşlarla bir araya geldi.


Fotoğraflara http://www.kocaeli.bel.tr/adresinden erişilmiştir.

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle