Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2012 Yılı 2.Dönem Memur Alım İlanı-Son Başvuru Tarihi-10.10.2012

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karargâhı ile Bağlı Birlik ve Kurumlarında istihdam edilmek üzere “Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” hükmü doğrultusunda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak aşağıda bulunan sınıflarda DEVLET MEMURU alımı yapılacaktır. BBY Bölümüne ayrılan kadro sayısı ve detaylar aşağıdadır:

Sınıfı

Unvanı-Adet

İl

657 sayılı devlet memuru kanunun 48’inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartlar dışında adaylarda aranılacak nitelik/şartlar 

Öğrenim Durumu

Yaş Durumu

Cinsiyet

Merkezi Sınav Notu

THS

Kütüphaneci-1

İstanbul

Fakültelerin Kütüphanecilik/ Dokümantasyon ve Enformasyon / Bilgi ve Belge Yönetimi/ Arşivcilik/ Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları Bölümü mezunu olmak.

Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 36 yaşından gün almamış olmak

E/B

KPSSP3’den

asgari 65 notu bulunması.

Başvurular; 17 Eylül 2012 Pazartesi günü saat 10:00’da başlayıp, 10 Ekim 2012 Çarşamba günü saat 14:00’da sona erecektir.  http://www.dzkk.tsk.tr/ internet adresi ‘’Personel/Öğrenci Alımları’’ linki altındaki  “2012 yılı Açıktan Devlet Memuru Alımı”  sayfasına girilerek yapılacaktır.

 Detaylı bilgi ve belge için tıklayınız

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP