TKD Genel Başkanı Ali Fuat Kartal’dan THS ile ilgili bilgilendirme

Değerli Meslektaşlarım;

Teknik Hizmetler Sınıfına geçmemize rağmen, Yan Ödeme Kararnamesi yayımlanmadığı için, sınıf değişikliğinden kaynaklanan maaş artışları, bazı üniversitelerde çalışan arkadaşlara yansımadığı gibi bazılarında da maaş artışları durduruldu.

Bu konun çözüme kavuşması için TKD olarak girişimlerimiz devam etmektedir.  Bugün Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürü İlhan HATİPOĞLU ile görüştüm. Yeniden mesleğimizi, yaptıklarımızı anlattım. Yaşadığımız mağduriyeti ve bir an önce çözüm üretilmesini istedim.

Kendiside yaşanan mağduriyetin farkında olduğunu ve ara bir çözüm üzerinde çalıştıklarını söyledi. Kendisine konunun ivediliğini tekrar hatırlattıktan sonra bir an önce çözüm üretilmesi sözünü aldım.

Umarım biran önce çözülür. Konuyu yakından takip ediyorum farklı kanallardan girişimlerimiz devam ediyor. Sizleri gelişmeler hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Saygılarımla.

Ali Fuat Kartal
TKD Genel Başkanı

Kaynak: Kutup-L

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP