Avanos İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü vefat etti

Avanos İlçe Halk Kütüphanesi Müdüresi değerli meslektaşımız Nuray Özdemir vefat etti. Avanos Kütüphanesinin sevilen Müdiresi Nuray Özdemir memleketi Kırşehir’de Kırşehir Ali Çam Camiinde Öğle Namazı sonrası kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa verildi. Nuray Özdemir’i son yolculuğuna uğurlamak üzere, Avanos Kaymakam Vekili Mehmet Maraşlı, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Avanos’tan daire müdürleri ile Avanos kütüphanesinden mesai arkadaşları da cenaze törenine katıldı. Avanos Kütüphane Müdiresi Nuray Özdemir Mesai arkadaşları ve sevenleri göz yaşlarıyla son yolculuğuna uğurladılar.

Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, meslek camiamıza, mesai arkadaşlarına ve acılı ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle