ÜNAK2019 Sempozyumu: Kütüphanelerimizin Geleceği: İş Birliği, 03-04 Ekim 2019, Ankara

03-04 Ekim 2019 tarihinde Ankara’da yer alan TED Üniversitesi Ayşe Ilıcak Kütüphanesi ev sahipliğinde “Kütüphanelerimizin Geleceği: İş Birliği” teması ile ÜNAK tarafından bir sempozyum düzenlenecektir.

ÜNAK2019 Sempozyumu “Kütüphanelerimizin Geleceği: İş Birliği” ana teması ile 3 – 4 Ekim 2019 tarihlerinde TED Üniversitesi ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirilecektir.

ÜNAK2019 Sempozyumunda, “Kütüphanelerimizin Geleceği: İş Birliği temasıyla iş birliği konusunda farkındalık yaratmak ve konunun tüm paydaşların ortak katılımı ile tartışılması hedeflenmiştir. Bu amaçla sürdürülebilir iş birliği ve kaliteli hizmet çözümlerini üretmek üzere akademisyenlerimizi, meslektaşlarımızı ve tüm paydaşlarımızı katkı sunmaya davet ediyoruz.

Sempozyumda dengeli bir program çerçevesinde kütüphanelerimizdeki uygulamaları aktaracak meslektaşlarımızın sunumlarına, konuları akademik yaklaşımla ele alacak olan akademisyenlerimizin bildirilerine ve konu ile ilgili sektör firmalarının sunumlarına yer verilecektir.

ÜNAK olarak bu yıl geleceğin meslektaşlarımızı da UNAK2019 Sempozyumuna bekliyoruz.

 Bu amaçla Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü öğrencilerinin katılacağı bir Poster Yarışması düzenlenmiştir.

Başvurular arasından seçilen posterler sempozyum süresince toplantı alanında sergilenecek ve sempozyuma katılanlar tarafından oylanarak ilk üç poster Sempozyum web sitesi üzerinde yayınlanacaktır. Yarışmaya katılanlara ayrıca katılım belgesi verilecektir.

Poster Yarışması ile ilgili detaylar Sempozyum web sitesinde verilmiştir.

“ÜNAK2019 Sempozyumuna gönderilen ve bildiri şablonuna uygun olan *tüm bildiri ve sunumlar e-kitap olarak elektronik ortamda yayımlanacaktır.

ÜNAK2019 Sempozyum web sitesi:http://unak2019.unak.org.tr

  1. Duyuru 25 Şubat 2019
  2. Duyuru 25 Mart 2019
  3. Duyuru 29 Nisan 2019

Bildiri ve sunum özetleri ve Poster gönderilmesi: 1 Temmuz 2019

Bildiri ve sunum özetleri ve Poster kabulü: 12 Ağustos 2019

Bildiri ve sunumların tam metinlerinin gönderilmesi: 9 Eylül 2019

Sempozyum: 3 – 4 Ekim 2019

Sempozyum kayıt süreci başlamıştır.

ÜNAK2019 Sempozyumu davet yazısı Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından üniversitelerimize ilerleyen günlerde gönderilecektir

Daha önce yapılan ÜNAK toplantılarına katılımlarınız ve destekleriniz için teşekkür eder, ÜNAK2019 Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız.

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com

İlginizi Çekebilecek Haberler

ONLİNE-VI. Ulusal Kaynak Paylaşım Çalıştayı-16–18 Kasım 2020

ANKOS İşbirliği Grubu’nun desteği ile 16–18 Kasım 2020 tarihleri arasında VI. Ulusal Kaynak Paylaşım Çalıştayı …

ÜNAK Sanal Fuar, 14 – 16 Ekim 2020 #ünaksanalfuar #LibraryFest

Sektör temsilcileriyle meslektaşlarımızın buluşmalarını sağlamak için ÜNAK Derneği tarafından Sanal Fuar etkinliği düzenlenmiştir. Etkinlik internet …

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi yorum olarak eklemek ister misiniz?x
()
x