BBY Blog Hakkında

BBY BLOG yayın hayatına başladı!

“BBY BLOG” platformu sayesinde siz de mesleki farkındalık, kitap, kütüphane, arşiv, okuma kültürü vb. mesleğimizi ilgilendiren konularda yazılarınızı ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz!

Amacımız: Mesleki camiamızı ilgilendiren görüş/öneri yazılarını tek bir platformda toplamak/arşivini oluşturmak ve  mesleki anlamda söyleyecek sözü olanların üretmiş olduğu içerikleri ortak bir platformda paylaşarak mesleki camiamızın ilgi ve alakasına sunmaktır.

Bu kapsamda, mesleğimiz çerçevesinde yazılmış blog değerindeki yazılar ve yazarlarımız tarafından gönderilen içerikler sitemize eklenecektir.

Blogumuza yazılarıyla ilk katkıları sunan yazarlarımız Sabancı Üniversitesi’nden Cem ÖZELihalekutuphane.com sitesindeki içeriklerini kullanmamıza izin veren ve içerik geliştirmeye burada devam edecek olan Uludağ Üniversitesi’nden Kazım ŞENTÜRK ile Sinop Üniversitesi’nden Müslüm YURTSEVEN‘e ve önümüzdeki süreçte katkı sunacak olan bütün yazarlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

Mesleki camiamıza hayırlı olması dileğiyle, değerli katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla.

Blog Yazısı Göndermek İçin Buraya Tıklayınız.

Paylaşımlarınızı bekliyoruz…

 

Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı’nın temelleri 2008 yılında atılmış; 13.11.2009 tarihinde de yayın hayatına başlamıştır. Mesleki çevremiz içerisinde ve Türkiye’de ilk BBY Haber Portalı/Kütüphane Haber Portalı olma özelliğini yakalamıştır.

BBY Haber İletişim Adresleri:

E-Posta bbyhaber@gmail.com
BBY Haber Portalı  http://www.bbyhaber.com/
BBY Haber Facebook http://www.facebook.com/bbyhaber
BBY Haber Twitter  http://twitter.com/bbyhaber