2.BBY Çevrimiçi Staj Programı

Çevrimiçi Staj Programının birincisi tamamlandı. 04 -27 Ağustos 2020 tarihleri arasında da Çankırı Karatekin Üniversitesi BBYB’de ikincisinin yapılacağı açıklandı. Konuyla ilgili ÜNAK ve TKD Genel Başkanı’ndan ortak açıklama yapıldı. Açıklama şöyle: “İMÜ BBYB, ÜNAK ve TKD iş birliği ile planlanan ve 29 Haziran’da başlayan Çevrimiçi Staj Programı bugün yapılan kapanış oturumuyla başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Öğrencilerimize katılım belgelerinin ve programımıza destek veren kıymetli meslektaşlarımıza da teşekkür belgelerinin temsili olarak takdim edildiği toplantıda, Staj Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Didar Bayır, İMÜ BBY Bölümü Başkanı Prof. Dr. Bilgin Aydın, ÜNAK Başkanı Fatih Kumsel ve TKD Genel Başkanı Ali Fuat Kartal birer konuşma yapmışlardır.

Ayrıca katkıda bulunan meslektaşlarımız, İMÜ BBYB hocaları, ÜNAK ve TKD Yönetim Kurulu Üyeleri ile öğrenci temsilcileri de programla ilgili görüşlerini paylaşmışlardır. Bu vesile ile İMÜ BBYB öğrencileri için düzenlenen ilk Çevrimiçi Staj Programımıza bilgi ve tecrübe paylaşımlarıyla katkıda bulunan değerli meslektaşlarımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Ülkemizin iki önemli mesleki kuruluşunun iş birliği ile gerçekleştirilen bu programların gelecekte de sürdürülebilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Nitekim staj programımızın ikincisini 04 -27 Ağustos 2020 tarihleri arasında Çankırı Karatekin Üniversitesi BBYB ile gerçekleştireceğiz. Bu programın da verimli bir şekilde tamamlanacağını ümit ediyoruz.” dediler.

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com

İlginizi Çekebilecek Haberler

MEB Onaylı Bilgi ve Belge Yönetimi Kursları Açılmaya Devam Ediyor!

BBY Haber olarak daha önce dile getirdiğimiz üzere1 Bilgi ve Belge Yönetimi kursları ve sertifika …

Iğdır Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Semt Kütüphanesi Projesi Tamamlandı

DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Semt Kütüphaneleri desteği ile gerçekleşen “Iğdır Üniversitesi Çocuk ve Gençlik …

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinizi yorum olarak eklemek ister misiniz?x
()
x