TKD Bursa Şubesi’nden okul kütüphanelerine destek

Türk Kütüphaneciler Derneği Bursa Şubesi (TKD) ve Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi ortaklığında yürütülen “BİR KİTAP YOLLA BİN ÇOCUK OKUSUN” kitap bağışı projesi sonuçlandı. Bursa’nın dağ yöreleri başta olmak üzere şehrin çeşitli bölgelerindeki okul kütüphanelerini güçlendirmeyi amaçlayan projenin 2019 yılı etabı TKD Bursa Şube tarafından gerçekleştirilen tasnif ve sayım işlemleri neticesinde nihayete erdi.

TKD Bursa yönetimi olarak, başından sonuna kadar maddi manevi desteğini esirgemeyen paydaşımız Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi başta olmak üzere Bursa İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne, Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Merkez Kütüphanesine, değerli bağışçılarımıza ve katkıda bulunan dernek üyelerimize teşekkür ederiz.

İlgili fotoğraflar aşağıdadır:

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP