İstanbul Üniversitesi Merkez Kütüphanesi duyuru yayınladı

İstanbul Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Geçici Hizmet Binası hakkında bir duyuru yayınladı ve duyuruda; “kullanıcılarına daha kaliteli koşullarda hizmet verebilmek amacıyla İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesinde bulunan Merkez Kütüphane  binası yeniden yapılacaktır. Merkez Kütüphane, bina yapım aşaması bitimine  kadar geçici süre ile  aşağıda açık adresi yer alan Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Geçici Hizmet Binasında hizmet vermektedir.” ifadelerine yer verildi.

Adres:

İstanbul Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Geçici Hizmet Binası

Süleymaniye Mah. Molla Şemsettin Camii Sok. No.19 Fatih/İstanbul

Bilgi Notu:

Kullanıcılarımız basılı kaynaklar için, İÜ Merkez Kütüphanesi gibi derleme niteliğine ve aynı koleksiyona sahip Beyazıt Devlet Kütüphanesi’nden faydalanabilecektir.

Elektronik kaynak hizmetleri*, Engelsiz Bilgi Merkezi hizmetleri**, teknik işlemler ve açık erişim çalışmaları devam etmektedir.

İstanbul Üniversitesi Nadir Eserler Kütüphanesi ve Fakülte Kütüphaneleri hizmete açıktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

*Elektronik Kaynaklar: https://kutuphane.istanbul.edu.tr/tr/_

** Engelsiz Bilgi Merkezi hizmetleri ile ilgili https://engelsizbilgimerkezi.istanbul.edu.tr ve iuengelsiz@gmail.com adresinden iletişim sağlanabilecektir.

***Açık erişim kapsamında çalışmaları devam eden İÜ yayınları ve tezler: http://acikerisim.istanbul.edu.tr/

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP