Şişecam (Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş) Kütüphaneci İş İlanı

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye ’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan ’da üretim yapmaktadır. Şişecam, 82 yıllık deneyimi, 20 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılmış üretim faaliyetleri ve 150 ülkeye ulaşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak, 2020 vizyonu doğrultusunda dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Şişecam Topluluğu’nun İstanbul-Tuzla’da yer alan Genel Merkezi bünyesindeki Belge Yönetimi Yöneticiliği’nde görevlendirilmek üzere;

  •  Üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi, Enformasyon Teknolojileri ve Kütüphanecilik fakültelerinden mezun,
  •  Benzer pozisyonda tercihen 2 yıl deneyimli,
  •  İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
  •  Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Excel bilgisi kuvvetli,
  •  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  •  İstanbul’da ikamet eden / edebilecek,

Kütüphaneci aranmaktadır.

Kütüphaneci, Kütüphane -dokümantasyon hizmetleri, Topluluk belge talepleri, dijital ve fiziksel arşiv, yayın ve sempozyum çalışmalarına (Organizasyon ve web sayfası içerik yönetimi) yönelik faaliyetlerinin yerine getirilmesi gibi sorumluluklar üstlenecektir.

Başvuru İçin Tıklayınız

Hakkında: İsmail Karaca

İsmail Karaca
Ankara Üniversitesi DTCF mezunu #Kütüphaneci #Arşivci #Dokümantalist #Editör #BilgiveBelgeYöneticisi · Ankara/Türkiye
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

YORUM YAP