Türk Kütüphaneciliği Dergisi: Cilt 32, Sayı 4 (2018) yayınlandı

Türk Kütüphaneciliği Dergisi’nin 2018 yılı son sayısı bugün yayınlandı. Bu sayının Doç. Dr. Mustafa Akgül‘ün anısı için özel sayı olduğu belirtildi ve derginin editörden bölümünde yer alan “Biz Geldiğimizde Zaten Orada Olan Adam”a İthafen…” başlıklı yazıda şöyle dile getirildi: “Geçtiğimiz yılın Aralık ayında Türkiye’de İnternet’in babası Doç. Dr. Mustafa Akgül’ü kaybetmenin hüznünü yaşadık. Türkiye’nin İnternetile tanışması için insanüstü emek harcayan ve İnternet özgürlüğünün yılmaz sözcüsü olan Akgül Hocamızı hak ettiği şekilde anmak ve anlayabilmek için bu sayımızı O’nun aziz hatırasına adıyoruz. “Bilişim Özel Sayısı” adını verdiğimiz bu sayı ile 1996 yılında Sayın Mustafa Akgül’ün de katkıları ile hazırlanan “Türk Kütüphaneciliği İnternet Özel Sayısı”nı devam ettirmek ve Akgül Hoca’nın adını yaşatmak gayesindeyiz.” “Cilt 32, Sayı 4 (2018)

Yeni sayıyı okumak için lütfen tıklayınız.

Yazar Profili

BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle