ANKOS’un yeni başkanı belli oldu

12 Mayıs 2018 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde 2018-2020 dönemi için ANKOS Derneği Olağan Genel Kurulu yapılmıştır. Seçim sonucuna göre ANKOS‘un başkanı Güssün Güneş olmuştur. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu aşağıdaki gibidir:

Yönetim Kurulu Üyeleri

Güssün GÜNEŞ (Başkan)

Perihan SEMERCİ (Yazman)

Onur BUĞAN (Sayman)

Tuna CAN (Üye)

Nihat NACAR (Üye)

İsmail ÇETİNKAYA (Üye)

Muhammet KIZIL (Üye)

Denetleme Kurulu Üyeleri

Göknur ARSLAN

Emre Hasan AKBAYRAK

Eyüp YÜKSEL

ANKOS’un kuruluşundan bugüne kurumsal kimliğinin yanısıra kültürünün ve markasının oluşmasında büyük katkıları olan geçmiş tüm ANKOS Yönetim Kurulu Üyelerine ve ANKOS gönüllülerine teşekkürü borç biliriz. Ortaya konan katkı ve emeğin ne kadar değerli olduğunu biliyor ve her şeyin üstünde tutuyoruz. Bu katkı ve emeğe destek veren kurum yöneticilerine değerli emek, çaba ve fedakârlıkları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tüm üyelerimizin görüş, öneri, destek ve eleştirilerinden alacağımız güçle, ANKOS’un geleceğe taşınması ve yeni başarılara imza atması temel hedefimiz olacaktır.

Önümüzdeki iki yıllık süreçte sorumluluğunu üstlendiğimiz ANKOS’un mesleğimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dileriz.

Selam, saygı ve esenlik dileklerimizle,

Güssün GÜNEŞ
ANKOS Başkanı

Yazar Profili

Avatar
BBY Haber
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı;

Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.

http://www.bbyhaber.com

Hakkında: BBY Haber

Avatar
13.11.2009 tarihinde kurulan Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı; Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir. http://www.bbyhaber.com
Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göster
Gizle