Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

bbyhaber.com, 13.11.2009 tarihinde yayın hayatına başlamış ve 9 senedir aralıksız yayın hayatına devam etmektedir.

BBY Haber’i Facebook’dan 6.321 , Twitter’dan 2.210 ve Linkedin’dan ise 1,280 (14/08/2018 tarihi itibari ile) kişi takip etmekte ve kurulduğu günden itibarende takipçi sayısı giderek artmaktadır.

Bütün takipçilerimiz organik olmakla birlikte özellikle tematik bir site olduğumuzdan tekil ziyaretçi oranımız da sürekli artış içindedir.

bbyhaber.com, geniş ve nitelikli kullanıcı kitlesiyle beraber, etkileşimli sosyal medya kullanımı ile firmalar için etkin ve verimli bir reklam mecrasıdır.

bbyhaber.com; öğrenciler, yeni mezunlar, kütüphaneciler, arşivciler, bilgi ve belge yöneticileri ile akademisyenlerden oluşan bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Bir “tema portalı” olmanın avantajlarına sahip olan bbyhaber.com, müşterilerine sonuç ve çözüm odaklı bir platform sunar. bbyhaber.com aracılığı ile yapacağınız reklam ve tanıtım çalışmaları sonucunda firma veya ürünleriniz doğrudan hedef kitlenize tanıtılır, böylece reklam bütçenizi en ekonomik şekilde kullanırsınız.

Reklam Seçeneklerimiz:

Sitemize banner reklam ve tanıtım yazısı bazında reklam verebilirsiniz. Bunların dışında farklı teklifleriniz için bizimle bbyhaber@gmail.com adresimizden irtibata geçebilirsiniz.

Reklam ve tanıtım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için:

bbyhaber.com üzerinde yer alan reklamlar, kullanıcı dostu olarak ayarlanır.
-Tanıtım yazıları “Tanıtıcı Haber” etiketi ve kategorisi ile yayınlanır.

Tanıtım Yazısı

Yazınız Anasayfada  hem manşet bölümünde hem de ilk yazı olarak 2 hafta süresince duracak, sosyal medya hesaplarımızdan yine 2 hafta boyunca 2 kez paylaşılacaktır.

Tanıtım yazınız en çok 3 anahtar link/bağlantı içerebilir.
Linkleriniz no-follow olarak verilecektir
Yazınız 2 hafta sonra siteden kaldırılmayıp yönlendirmenin iptal olmaması sağlanarak sürekli bir akış sağlanacaktır.
İlanınızın yayınlanması için yapmanız gereken tek şey 300-350 kelimeden oluşan, tercihen özgün bir makale ve görseli tarafımıza iletmenizdir.
Sitemizde yayımlanan tanıtım yazısı, site ömrü boyunca sitemizde kalır. Tanıtım yazısı siteye ait bir yazı gibi yayımlanır ve yazının herhangi bir yerinde “Tanıtım Yazısı” şeklinde bir ibare yer almaz. Yazı tarafınızca hazırlanır ve özgün olması gereklidir. Yazı içerisinde en fazla 3 adet link bulunabilir.

Banner Reklamlar

Sitemize Banner şeklinde günlük, haftalık veya aylık olarak reklam verebilirsiniz.

  • Üst Banner Reklam Alanı | Boyut 1040×250   –   (Her sayfada gözükür)
  • Aşağıda Header Banner Alanı  | Boyut 1040×250   –   (Her sayfada gözükür)
  • Alt Banner Reklam Alanı   | Boyut 1040×250   –   (Her sayfada gözükür)
  • Sidebar Reklam Alanı 1  | Boyutlar: 300×600 – 300×250 – 300×100 – 250×250 – (Her sayfada gözükür)
  • Sidebar Reklam Alanı 2  | Boyutlar: 300×600 – 300×250 – 300×100 – 250×250 – (Her sayfada gözükür)
  • Yazı Alanı Üstü Reklam Alanı | Boyut 1040×250
  • Yazı Altı Banner Reklam Alanı   | Boyut 1040×250

Reklam vermek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli (bbyhaber@gmail.com).

Reklam ve Sponsorluk Anlaşması Şartlarımız:
1. Banner reklamlarınız site içeriğine uygun görüldüğü takdirde kabul edilecektir. Sitemiz ticari itibarı küçültmeye yönelik, politik unsurlar içeren ve haksız rekabete sebep olabilecek reklamları kesinlikle yayınlamamaktadır.

2. Sitemizde yayınlanacak olan reklam banner ve advertorial metinlerin içeriği nedeniyle ortaya çıkabilecek sorunlardan reklam veren firma sorumlu olup sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

3. Banner reklam veya advertorial metinlerin yönlendirme yapacağı bağlantıdan dolayı oluşabilecek virüs, spam vb. teknik zararlardan reklam veren firma sorumludur.

Yorum yapmadan önce lütfen okuyunuz!

Göster
Gizle